The 4th FINACT-IRAN Conference on

Financial and Actuarial Mathematics

 

School of Mathematics, IPM

 

July 29-31, 2017

(Mordad 7-9, 1396)

 

 

 

 Tehran, Iran

 

کنفرانس امسال مثل سالهای گذشته در تابستان در تاریخ هفت تا نه مرداد  برگزار میشود. لطفا  به دوستان خود اطلاع  رسانی کنید. مثل هر سال میهمانان مدعوی داریم که میتوانید از حضورشان در کنار سایر شرکت کنندگان استفاده کنید.

آدرس محل برگزاري كنفرانس: تهران، خيابان فرمانيه (شهيد لواساني)، بين كامرانيه و ديباجي، نرسيده به سفارت ايتاليا، نبش كوچه شهيد فربين، پژوهشگاه دانشهاي بنيادي، تالار تجمعات

 

هزینه و طریقه ثبت نام برای شرکت، اسکان و ارسال مقاله در

چهارمین همایش مهندسان مالی و بیمسنجی ایران

۷ الی ۹ مردادماه ۱۳۹۶

میزبان: پژوهشکده ریاضی، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی

ü     هزینه‌ی ثبت نام به صورت عادی: ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال

ü     هزینه‌ی ثبت نام برای هیات علمی: ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

ü     هزینه‌ی ثبت نام برای دانشجویان رشته‌های غیرمرتبط: ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال

ü     هزینه‌ی ثبت نام برای دانشجویان رشته‌های مرتبط: ۱٫۵۰۰٫۰۰۰  ریال

ü     ضرب‌الاجل ثبت نام برای شرکت در همایش تا ۱۹ تیرماه می‌باشد.

ü     ضرب‌الاجل برای ارسال مقاله جهت داوری و همچنین سخنرانی در همایش تا ۱ تیرماه می‌باشد.

ü     وجوه واریزی به حساب دولتی پژوهشگاه، قابل استرداد نمی‌باشد.

 

·        تذکر مهم: پیش از ثبت نام در کنفرانس، در صورتی که تامین اسکان برای شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، لطفا در پرتال کاربران وارد شده و به منوی فعالیت‌ها --->  ثبت نام --->  گزینه اسکان (روبروی لینک  ثبت نام در کنفرانس سالانه مهندسان مالی و بیمسنجی ۲۰۱۷) بروید. درخواست اسکان خود را برای کمیته اجرایی ارسال نموده و در صفحه اصلی پرتالتان عملیات پرداخت اسکان را انجام ندهید. پس از تایید کمیته و رزرو اسکانتان، برای  قطعی نمودن اسکان، اقدام به واریز فیش مربوطه و بارگزاری آن در بخش پرداخت اسکان در صفحه اصلی پرتالتان نمایید.

ü     هزینه‌ی هر شب اقامت در اتاق دوتخته در مهمان‌سرای پژوهشگاه ۴۰۰/۰۰۰ ریال

 

·        (ثبت نام در همایش) ازطريقورودبهپرتالكاربراندرسايت www.FINACT.ir، ابتدابه:

بخش فعالیت‌ها

 رفتهو از طریق لینک‌ مربوطه، اقدام به ثبت نام در کنفرانس سالانه ۲۰۱۷ نمایید. توجه کنید که نمی‌توانید پیش از ثبت نام در رویداد، برای بخش مقاله و ارسال آن اقدام کنید. شما ابتدا ثبت نام در همایش را انجام می‌دهید. پس از این کار گزینه پرداخت و مشخصات وضعیت شما در همایش ۲۰۱۷، بر روی صفحه اصلی پرتالتان قرار خواهد گرفت. در این وضعیت شما می‌توانید واریز وجه همایش را انجام داده و با زدن بر روی دکمه پرداخت و آپلود فیش واریزی، ثبت نام خود را برای شرکت در همایش تکمیل نمایید.

 

·        (امکان پرداخت پس از داوری مقاله) دوستانی که قصد سخنرانی و ارسال مقاله را داشته و تمایل دارند که واریز وجه در همایش را بعد از تعیین تکلیف مقاله خود انجام دهند، می‌‌توانند فرایند فوق را در پرداخت وجه مربوط به ثبت نام در همایش، در وضعیت پرداخت نشده نگه داشته و از بخش فعالیت‌ها و سپس گزینه «بخش مقاله»، اقدام به ارسال مقاله با توجه به توضیخات زیر نمایند:

 

·        (ارسال مقاله) ازطريقورودبهپرتالكاربراندرسايت www.FINACT.ir، ابتدابه:

بخش دانلودها

 رفتهو قالب Latexمدنظر كميتهعلمی به همراه فایل توضیحات لازم رابا کلیک برروی قسمت‌های مربوطه دانلود نموده و مطابق فایل توضیحات، اقدامات لازم جهت ارسال مقاله و داوری و نهایتا انجام سخنرانی انجام دهید.

پس از آماده‌سازی مقاله، آن را طریق پنجره‌های مربوطه در بخش مقاله برای داوری آپلود نمایید. پس از ارسال درخواست (در بخش مقاله) گزینه پرداخت دیگری که مربوط به داوری مقاله است، در صفحه اصلی پرتال شما فعال می‌شود. هزینه این عملیات صفر ریال می‌باشد که تنها کافیست عملیات را بدون ارسال فیشی تایید نمایید تا فرایند ارسال مقاله و تحویل آن به کمیته اجرایی همایش آغاز گردد. (توجه مهم آن است که اگر پرداخت صفر ریالی بخش مقاله در صفحه اصلی پرتالتان انجام نگردد، مقاله شما برای داوری توسط سامانه‌ی پرتال، ارسال نمی‌گردد.)

 

·        نحوه پرداخت وجه ثبت نام:

واریز به حساب سیبای ۲۱۷۲۱۴۹۰۰۱۰۰۴ بانک ملی ایران، شعبه نیاوران کد ۱۷۰۱ (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی) به نام پژوهشگاه دانش‌های بنیادی بابت وجه شرکت در کنفرانس FINACT.

(کد شبای این حساب جهت واریز آنلاین IR16 0170 0000 0217 2149 0010 04می‌باشد.)

 

·        پس از واریز وجه ثبت نام برای شرکت در کنفرانس ۲۰۱۷ به حساب فوق‌الذکر، در پرتال کاربران خود در سایت www.FINACT.irوارد شده، و در صفحه اصلی پرتالتان با زدن بر روی دکمه پرداخت (مربوط به ثبت نام در همایش)، تصویر اسکن شده‌ی فیش واریزی خود را بارگذاری نموده و ثبت نام خود را با ارسال درخواست، قطعی نمایید.

·        در صورت هرگونه ایراد و یا مشکلی در فرآیند ثبت نام، از طریق ایمیلinfo@FINACT.ir  با ما ارتباط برقرار نمایید.

 

کمیته اجرایی چهارمین همایش مهندسان مالی و بیمسنجی ایران، ۲۰۱۷

 

برای ثبت نام میتوانید از این لینک اقدام کنید