کارگاه زمستانه گروه مهندسان مالی و بیم‌سنجی ایران FINACT-2017

image
  • نویسنده:مدیر سایت
  • دسته بندی:تازه ها
  • تاريخ:2019/10/07
  • وضعیت:فعال
  • آدرس پیوند: http://finact.ir/text/rss/40
  • به اشتراک بگذارید:

کارگاه زمستانه گروه مهندسان مالی و بیم‌سنجی ایران FINACT-2017


با سلام خدمت دوستان گرامی و همراهان گروه مهندسان مالی و بیم‌سنجی ایران


پیرو اطلاع‌رسانی گذشته در زمان برگزاری همایش FINACT-2017 در تابستان، به روال هر سال، کارگاه زمستانه گروه مهندسان مالی و بیم‌سنجی ایران (۲۰۱۷)، در تاریخ‌های ۹ و ۱۰ دی ماه سال جاری در محل ساختمان نیاوران پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (پژوهشکده ریاضیات) برگزار خواهد گردید.


در این کارگاه جناب آقای دکتر حمیدرضا آرین، کارگاهی ۵ جلسه‌ای درباره «مدیریت عملی ریسک سرمایه» خواهند داشت. جلسات در دو نوبت صبح و دو نوبت عصر برگزار می‌گردد. برای آشنایی بیشتر با سوابق و توانایی‌های ایشان می‌توانید به صفحه شخصی ایشان به آدرس


http://hamidarian.com/index.html


رجوع نمایید.


 


همچنین امسال ما یک سخنران برجسته از کشور سوئیس با انبوهی کار علمی و عملی در بخش بانکی-مالی در بازل داریم، آقای پرفسور ولفگانگ بریمن (Wolfgang Breymann). بعد از انبوهی مکاتبات و پیگیری، گروه موفق به هماهنگی یک جلسه سخنرانی حدودا ۲ ساعته در روز یکشنبه ۱۰ دیماه ساعت ۱۰-۱۲ با عنوان <انقلاب بعدی در تحول دیجیتال صنعت مالی> برای ایشان در طول کارگاه گردید. البته ایشان کارگاهی ۴ ساعته در مرکز مالی ایران- http://www.ifc.ir - نیز در همان روز یکشنبه خواهند داشت که برای ثبت نام در آن باید از طریق سایت مرکز مالی ایران اقدام نمایید و عملا این کارگاه جدا از رویداد کارگاه زمستانه ما می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با این شخصیت علمی برجسته می‌توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:


https://home.zhaw.ch/bwlf


 


در نهایت، با مطالعه فایل پی دی افی که در ادامه ارسال می‌گردد با چکیده کارگاه دکتر آرین و سخنرانی پروفسور بریمن، بیشتر آشنا خواهید شد.